Whois
Domain Name: astechinfo.com
Registry Domain ID: 2463589915_DOMAIN_COM-VRSN
Registrar WHOIS Server: whois.ovh.com
Registrar URL: https://www.ovh.com
Updated Date: 2019-12-05T15:56:41.0Z
Creation Date: 2019-12-05T15:53:12.0Z
Registrar Registration Expiration Date: 2020-12-05T15:53:12.0Z
Registrar: OVH, SAS
Registrar IANA ID: 433
Registrar Abuse Contact Email: abuse@ovh.net
Registrar Abuse Contact Phone: +33.972101007
Domain Status: clientDeleteProhibited https://icann.org/epp#clientDeleteProhibited
Domain Status: clientTransferProhibited https://icann.org/epp#clientTransferProhibited
Registry Registrant ID:
Registrant Name:
Registrant Organization: AS TECHINFO
Registrant Street:
Registrant City:
Registrant State/Province:
Registrant Postal Code:
Registrant Country: FR
Registrant Phone:
Registrant Phone Ext:
Registrant Fax:
Registrant Fax Ext:
Registrant Email: rf1qd8f6l869t25xo848@i.o-w-o.info
Registry Admin ID:
Admin Name:
Admin Organization:
Admin Street:
Admin City:
Admin State/Province:
Admin Postal Code:
Admin Country:
Admin Phone:
Admin Phone Ext:
Admin Fax:
Admin Fax Ext:
Admin Email: jl554oujs4rv9o9zmk43@s.o-w-o.info
Registry Tech ID:
Tech Name:
Tech Organization:
Tech Street:
Tech City:
Tech State/Province:
Tech Postal Code:
Tech Country:
Tech Phone:
Tech Phone Ext:
Tech Fax:
Tech Fax Ext:
Tech Email: jl554oujs4rv9o9zmk43@s.o-w-o.info
Name Server: dns105.ovh.net
Name Server: ns105.ovh.net
DNSSEC: unsigned
URL of the ICANN WHOIS Data Problem Reporting System:
http://wdprs.internic.net/
>>> Last update of WHOIS database: 2019-12-05T16:57:54.0Z <<<
Latest domains:
- teunissen-becking.nl,
- 3dprintingshop.com.au,
- ucam.mc,
- onedesign.pro,
- tecnifix.cl,
- alteriormotif.com.au,
- firstcombank.com,
- yews.com.cn,
- lezenvoordelijst.nl,
- nettramarketing.com,
- shatabditravels.in,
- fichesdeprep.fr,
- y-tickets.jp,
- virtualrealestate.net.au,
- opinalarioja.com.ar,
- visitcrossroads.com,
- happy-zou.fr,
- trickytutorials.tk,
- footbar.fr,
- imperiodobanho.com.br